Wizards po raz trzeci gorsi od Raptors

Koszykarze Washington Wizards przegrali z Toronto Raptors 93:95. To ich trzecia porażka z drużyną z Kanady w tym sezonie.

Ten artykuł możesz również przeczytać w mobilnej aplikacji Radia Łódź. Kliknij i dowiedz się więcej.

Drużyna Toronto Raptors w bieżącym sezonie ligi NBA nie jest dobrym rywalem dla Washington Wizards. "Czarodzieje" przegrali z zespołem z Kanady po raz trzeci. Tym razem ulegli minimalnie 93:95.

Goście prowadzili jeszcze na 4 minuty przed końcem trzeciej kwarty 73:63. Gospodarze celnymi rzutami za trzy odrobili straty. Decydujący o wygranej rzut oddał DeMar DeRozan. Losy rywalizacji mógł jeszcze odwrócić John Wall. Lider Wizards spudłował "trójkę" równo z końcową syreną.

Blisko 15. w sezonie double-double był Marcin Gortat. Łodzianin zdobył 9 punktów i miał 8 zbiórek. Na parkiecie spędził ponad 25 minut i w tym czasie jego zespół był 8 punktów lepszy (to był najlepszy współczynnik +/- w całym spotkaniu). Polski środkowy dołożył do tego też 2 bloki, 2 razy stracił piłkę, a raz dał się zablokować.