Koszykarki Widzewa doznały siódmej porażki z rzędu

We własnej hali na zakończenie roku koszykarki Widzewa przegrały z Artego Bydgoszcz 53:62.

(Fot. widzewkosz.pl)

Łodzianki utrzymywały kontakt z przeciwnikiem do trzeciej kwarty i podobnie jak w poprzednich spotkaniach w ostatnich minutach dały rywalkom powiększyć przewagę w końcówce spotkania.

Koszykarki miały dwadzieścia jeden strat z czego po dziewiętnastu punkt zdobyły zawodniczki drużyny przeciwnej. To zdecydowanie za dużo jak na jeden mecz. Szczególnie martwią proste straty i szkolne błędy, które zdecydowały o wyniku - mówi trener Widzewa, Janusz Wierzbicki.

To kolejny mecz przegrany niewielką ilością punktów.

Oznacza to, że jest o co walczyć, szkoda tylko, że zbliża się koniec rundy - mówi zawodniczka Paulina Rozwadowska - przed zawodniczkami jeszcze trzy ważne mecze.

Widzewianki pojadą teraz do domów na święta - wrócą do treningów 27 grudnia.