ŁKS ciągle w gazie

Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź wygrały dwunasty mecz w lidze. Na wyjeździe pokonały Spartę Warszawa 3:1.

Tempa nie zwalniają siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. W sobotę (20 grudnia) podopieczne Macieja Bartodziejskiego wygrały w Warszawie z tamtejszą Spartą 3:1.

W pierwszym składzie łodzianek znalazło się miejsce dla Katarzyny Jaszewskiej, która ostatnio dawała świetne zmiany. Pierwszy set był wyrównany tylko na początku. Później łodzianki złapały wiatr w żagle i wygrały do 19.

Gospodynie szybko odrobiły straty zwyciężając do 22. W partii trzeciej ełkaesianki odwdzięczyły się tym samym. Czwarty set należał już zdecydowanie do przyjezdnych. Łodzianki szybko objęły wysokie prowadzenie (18:9). Gospodynie zdołały odrobić kilka punktów, ale przegrały do 19.

ŁKS pozostał na drugim miejscu. Liderem I ligi jest MLKS Roltex Zawisza Sulechów.