Piłkarki nożne TME SMS Łódź skończyły mistrzowski sezon. Na koniec okazałe zwycięstwo w Łodzi [ZDJĘCIA,WIDEO]

Zawodniczki TMS SMS Łódź wygrały na koniec sezonu z Olimpią Szczecin 7:0. Mecz zakończył historyczne dla łodzianek rozgrywki Ekstraligi Kobiet. Tydzień temu łódzka drużyna po raz pierwszy zdobyła mistrzostwo Polski.

Łodzianki pierwszą bramkę zdobyły już w czwartej minucie, ale na kolejne trafienia kibice musieli czekać do drugiej połowy. Sześć trafień po zmianie stron, dało efektowną wygraną. Cztery gole strzeliła Dominika Kopińska, która dzięki temu dogoniła w tabeli najlepszych strzelczyń liderującą Nigeryjkę Macleans Chino-Nyerem.

Na stadionie SMS-u Łódź odbyła się mistrzowska feta.

Łodzianki zapewniły sobie pierwsze miejsce w rozgrywkach pokonując w ubiegłym tygodniu krakowski AZS UJ.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".