Logo Radio Łódź

Za kwestionowanie szczepień lekarz zawieszony w prawie wykonywania zawodu [ZDJĘCIA]

Okręgowy Sąd Lekarski w Łodzi na rok zawiesił lekarzowi prawo wykonywania zawodu. Sprawa dotyczy Huberta Czerniaka, który kwestionował kalendarz szczepień i publicznie wypowiadał się o szkodliwości szczepionek.

(Fot. Dorota Matyjasik)

Przewodniczący składu sędziowskiego Tadeusz Wójcik podkreślił, że obwiniony dr Hubert Czerniak opierał swoje wypowiedzi o prace i opinie o znikomej naukowej wartości. A ich charakter ma wysoką szkodliwość społeczną. - Publikacje ten niejednokrotnie są wstępnymi doniesieniami, obserwacjami autorów nie potwierdzonymi badaniami czy obserwacjami w innych ośrodkach naukowych. Lekarz posługuje się argumentami wywołującymi niepokój i strach rodziców, którzy w obawie o zdrowie swoich dzieci rezygnują z ich szczepienia. Wypowiedzi te, w opinii sądu, mają charakter antyzdrowotny i charakteryzują się wysoką szkodliwością społeczną - powiedział Tadeusz Wójcik.

Lekarz Hubert Czerniak czuje się niewinny i nie zamierza rezygnować ze swojej lekarskiej działalności. - Korporacje górą. Fakty, które myśmy przytaczali, uznane zostały za mało wiarygodne. To co jest wiarygodne? Tysiące polskich autystycznych dzieci? - pyta Czerniak.

Adwokat lekarza, Arkadiusz Tetela zapowiada odwołanie od orzeczenia do Naczelnego Sądu Lekarskiego. - Jest to orzeczenie nieprawomocne, więc ono w tej chwili jest niewykonalne. Pan doktor może nadal leczyć, śmiało można do niego przychodzić. Od niego przysługuje odwołanie w terminie dwóch tygodni i taką apelację na pewno złożymy - zapowiada Tetela.

Podczas wielu rozpraw, także dzisiejszej, przed siedzibą sądu lekarskiego odbywała się pikieta antyszczepionkowców i osób wspierających dra Czerniaka.

Posłuchaj jeszcze:

(Fot. Dorota Matyjasik)
WIĘCEJ INFORMACJI O KULTURALNEJ ŁODZI I REGIONIE.
SPRAWDŹ TEŻ NASZ KALENDARZ WYDARZEŃ

lekasze to sptzedawcy lipnego towaru , nie mowiąc ze to żadne leki a w szczypionkach to dopiero syf . czy przychodnie dostaja piniondze za szczypienia?

Lekarze mają za zadanie podleczyć a nie wyleczyć ! Każda alternatywna czy naturalną formę leczenia lobby koncernów na zleceniu pewnej grupy ludzi trzeba zdyzkredytowac, zakazać zniszczyć oczernić. Wszystko w skrupulatnie zaplanowanym celu.

Czerniak ma charyzmę i był w stanie otumanić ludzi swymi naciąganymi historyjkami. Korelacji miedzy autyzmem a szczepionkami mimo wielu wysiłków nie potwierdzono. A ile głupot przy tym ludziom nawciskał, ile strachu obudził, to chłop widłami przerzucać nie zdąży. Przykre jest to, że komentujący swoją wiedzę opierają na filmikach z YT, które nie mają na celu nic innego niż wywołanie emocji. Żeby zrozumieć istotę jakiegokolwiek problemu medycznego, nie tylko szczepionek trzeba nabrać pokory do 2 słów - statystyka i badania.

Jak świnie na rzeź

tak hoduje się człowieka. Odejście od natury i zbawienna piguła na wszystkie bolączki tego świata. Demokracja? hehe... bo dadzą CI raz 4 lata zagłosować?.... dobre.

Gość24

Kwestionował??? Ten lekarz po prostu mówił prawdę. Polska to rynek zbytu na kazdy syf łącznie ze szczepionkami...

Jeśli ktoś nie wierzy w szkodliwość szczepień to jego sprawa. Jednak lekarka, która zapewniała moja siostrę o ich nieszkodliwosci odwróciła sie od niej i jej córki, która dostała poważnego nopa po szczepieniu. Co więcej lekarze chcieli z dziecka zrobić kalekę. Nie poradzili sobie z chorobą przez 6 lat. Dr Czerniak przywrócił do zdrowia moją siostrzenicę w 6 miesięcy. Dziecko jest zdrowe i nie cierpi. Dzięki Bogu za takiego lekarza.

Przesyłam link do analizy laboratoryjnej, co znajduje się w szczepionkach. Szczepionki dostępne sa na rynku niemieckim, ale pewnie w polskich jest taki sam sklad: http://www.agbug.de/download/Impfstoffuntersuchung01.pdf

Wstyd mi za nasze sądy, a co ie którzy tu wypisujący komentarze jeszcze wiele muszą się douczyc skoro uważają że nasz system opieki jest zdrowy.... Mają oczy a nie widzą... Ech....

Ubolewam nad tym jak się niszczy prawdziwych lekarzy. Gdzie oni mają mózgi i oczy ci co wydali ten wyrok. Odpowiednio podziękujemy przy kolejnych wyborach... Będzie jeszcze więcej ludzi będących za doktorem... W końcu ten cały rząd i anty sąd zostanie wywieziony na taczkach.

Gość racjonalista

• https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/03/11/75-lat-bezkarnego-trucia-ludzi-rtecia-dr-jerzy-jaskowski/?fbclid=IwAR0Xe-TjYMJmQNzSKc9Oe7_IDTP94rnBWb-dpM5Jww9T4bwZTORmCpR0nHI
• https://jarek-kefir.org/2016/11/16/zobacz-szokujacy-i-zakazany-film-dokumentalny-o-szkodliwosci-szczepien-video/UKRYWANA I ZAKAZANA WIEDZA, TABU SPOŁECZEŃSTWA, POLITYKI, MEDYCYNY..
http://polishportal.net/blogs/2901/824/polska-przymusowe-szczepienia-p
ZOBACZ SZOKUJĄCY I ZAKAZANY FILM DOKUMENTALNY O SZKODLIWOŚCI SZCZEPIEŃ! [VIDEO]
AUTORJAREK KEFIRDATA 16 LISTOPADA 2016 • ( 9 KOMENTARZY )

Zapraszam do obejrzenia filmu Vaxxed (pol. Wyszczepieni). W 2016 roku z powodu nacisku lobby farmaceutycznego i rządu USA wycofano ten film dokumentalny z festiwalu Tribeca. Film ten traktuje o szkodliwości szczepień i demaskuje to, że szczepienia są współczesną formą ludobójstwa w białych rękawiczkach.
Zmuszono sławnego aktora, Jeana Claude Van Damme do tego kroku. Potem Van Damme udzielił szokującego wywiadu o tym, kto naprawdę rządzi światem. Widać to, że człowiek ten dobrze wie, co jest na rzeczy. Jednak ugiął się pod szantażem.
Co nowego mogę powiedzieć o szczepieniach? W zasadzie nic. Chociaż.. spróbuję przekazać kilka informacji, których nie przeczytasz w żadnych alternatywnych mediach…

Szczepienia jako mechanizm kontroli populacji?
Odkąd nastąpił rozwój nauki i medycyny, przestały się liczyć mechanizmy selekcji naturalnej wygenerowane przez ewolucję. Natura tak już nas zaprojektowała – w felerny sposób. 3000 błędów w znanych fragmentach ludzkiego DNA mówi samo za siebie. Dawniej, gdy ludzie żyli w zgodzie z naturą i bardzo „eko” (tu puszczam oczko do wyznawców new age nie lubiących technologii i ślepo zapatrzonych w naturę), ogromna większość dzieci nie dożywała 18 roku życia. Większość umierała dużo wcześniej na banalne infekcje, z powodu wypadków itp. Tak było przez setki tysięcy (miliony?) lat.
Tak to obmyśliła natura, by zdecydowana większość powołanych do życia istot umarła, a swoje geny przekazały tylko najsilniejsze. No tak jest zaprogramowana natura (Rdzeń planety – program sterujący nią) – na rywalizację, drapieżność, niedostatek, itp i to determinuje obecną sytuację na Ziemi. Ale do rzeczy. Otóż każde kolejne pokolenie jest coraz słabsze. Szczepienia mogą być próbą wprowadzenia takiego mechanizmu regulacyjnego. Głównym skutkiem ubocznym szczepień jest bezpłodność.

Szczepienia nie mogą być obowiązkowe
I jeszcze jeden ważny argument. Gdzie jest najwięcej szczepień i gdzie są one obowiązkowe? W trzech rejonach świata: USA, Europa Środkowowschodnia, Afryka. Na Zachodzie Europy szczepionki nie są obowiązkowe, szczepi się więc mniejszość społeczeństwa. Używane są nowsze preparaty, nie obarczone tyloma skutkami ubocznymi. Akcje szczepienne organizuje się także w Indiach i Pakistanie. Co ciekawe, w krajach arabskich i np w Chinach praktycznie w ogóle nie szczepi się dzieci. Jak myślicie, dlaczego tak się dzieje?
Ogólnie w kwestii szczepień jest jeden zgrzyt który wymaga korekty, reformy. Otóż to nie powinno być obowiązkowe. Niech się szczepią Ci co chcą. Niech w katolicyzm wierzą Ci, którzy chcą. Niech ateistami, lewakami, prawakami i innymi – będą Ci, którzy chcą. Byle tylko nie krzywdzili nas i nie narzucali nam swoich racji. O to tylko chodzi. Gdyby ludzie znali i stosowali tę jedną, jedyną zasadę, to na świecie byłoby gdzieś 50% mniej wszelkiego zła.
A teraz zapraszam na film Vaxxed – Wyszczepieni – kliknij link poniżej:
http://www.cda.pl/video/988056e0

Gość racjonalista

• https://wsedno24.pl/index.php/2017/11/17/lekarze-ktorzy-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-szczepionek-gina-niewyjasnionych-okolicznosciach/ CI lekarze ujawnili dodawanie TEJ rakotwórczej substancji do szczepionek! Teraz jeden po drugim giną

Jest to jedna z najważniejszych informacji dotyczących holocaustu szczepionkowego. O tym nie dowiesz się w prasie ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. A niestety, mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej jeszcze świat nie widział. Przekaż tę informację innym, nie pozwólmy globalnym zbrodniarzom nas wykończyć.
jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nieszczepiących dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość szczepień, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie. Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.
Czy przez tą informację morduje się lekarzy?

Rzekome ofiary konspiracji szczepionkowej
Już dawno podejrzewaliśmy, że wszystkie szczepionki są skażone czymś co powoduje autyzm, ale także epidemię raka. Teraz mamy potwierdzenie. Dzięki publikacji wywiadu przez naszego wspaniałego rodaka mieszkającego na Florydzie, demaskatora NWO i mafii żydowskiej, Johna Kamińskiego, w którym autor podał wielce alarmującą informację o dodawaniu nagalazy (nazwa skrócona) – enzymu powodującego m.in. raka i autyzm do wszystkich szczepionek (tłumaczenie poniżej). Odważni lekarze chcieli to ujawnić – 10-ciu z nich już nie żyje. Ale ludobójcom nie udało się wszystkich sprzątnąć.
W wywiadzie telefonicznym, o którym mowa poniżej, Dr Ted Broer zastrzegł, że podane informacje są przeznaczone tylko dla alternatywnych mediów i że jest to tylko jego opinia, ale poparta badaniami naukowymi i dokumentami, którymi dysponuje. W szczególności cytuje bardzo znanego lekarza, dr Russella Blaylocka, który przypisuje straszny ból dziecka dostającego drugą lub trzecią szczepionkę (w wieku ok. 18 miesięcy) puchnięciu mózgu na skutek pojawienia się tzw. burzy cytokinowej w wyniku braku witaminy D.
Te braki wynikają właśnie z działania poprzednich szczepionek, które zawierają nagalazę. Takie dziecko straszliwie płacze (ang. encephalitic scream) przez kilka godzin, a lekarze mówią, że to jest „normalne” i radzą sobie z tym środkami przeciwbólowymi jak Tylenol (!) zamiast dziecku od razu podać witaminę D w odpowiedniej formie – z białka Gcmaf. Nagalaza bowiem blokuje wytwarzanie tego białka.
Dzieci w tym wieku (im młodsze tym gorzej) nie mają jeszcze rozwiniętej osłonki mielinowej systemu nerwowego, tak więc każda dawka szczepionki, które zazwyczaj zawierają wirusy, aluminium, rtęć, formaldehyd, MSG czy też zwierzęce DNA powoduje autyzm, chorobę Parkinsona i Altzheimera, chorobę Aspergera, padaczkę, astmę, egzemę, alerie itd. To było już wcześniej wiadome, tyle że młode matki najczęściej nie próbują znaleźć informacji na temat szkodliwości szczepionek, ufają opłacanym przez mafię farmaceutyczną lekarzom. zob. np.: My Son’s Vaccine Reaction
Zamordowani holistyczni lekarze na Florydzie byli powiązani z dr Jeffem Bradstreetem i dr Nicholasem Gonzalesem, ten ostatni był słynny na całe USA z wyleczenia Suzanne Somers z raka piersi. Gonzales w ostatnich wywiadach mówił wprost, że jego odkrycia mogą spowodować, że zostanie „przejechany przez autobus”. Wszyscy prowadzili szerokie badania nad autyzmem i jego przyczynami. Dr Ted Broer w wywiadzie udzielonym Johnowi Kamińskiemu ujawnił jakie to są przyczyny. Powiedział też wyraźnie, że „szczepionki służą depopulacji”, tak więc można powiedzieć iż są współczesnym Cyklonem B, tyle że stosowanym w skali całej planety.
Jest też pozytywna strona całej tej historii.
Zarówno raka, jak i pozostałe choroby w tym autyzm i Parkinsona, można bardzo prosto wyleczyć poprzez podawanie Gcmaf – białka łączącego się z witaminą D, co udokumentowano w 59 badaniach naukowych (!). Zamordowany dr Jeff Bradstreet białko to testował u 1100 dzieci autystycznych, z czego u 85% nastąpiła poprawa, a 15% dzieci zostało całkowicie wyleczonych z autyzmu! Podobne rezultaty powinno się obserwować w przypadku innych chorób, w tym raka. Niestety, laboratoria europejskie produkujące to białko , jak podaje dr Broer, zostały zamknięte w tym samym czasie gdy zamordowano lekarzy.
Najwyraźniej lekarze, którzy zostali zabici na Florydzie odkryli, że enzym białkowy nagalaza jest UMYŚLNIE podawany populacji poprzez szczepienia. Nagalaza ZATRZYMUJE witaminę D przed wiązaniem do białka Gc.
Nie ma potrzeby używania komór gazowych, gdy szczepionki zrobią zamiast nich robotę powoli i po cichu.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/lekarze-ktorzy-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-szczepionek-gina-niewyjasnionych-okolicznosciach-2017-06

Gość racjonalista ~!

• https://www.facebook.com/hashtag/internationalrevolutionforchoice?source=feed_text/ protest 20,6. 18
• http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/119842-dtp-najstraszniejsza-ze-szczepionek/
• https://wsedno24.pl/index.php/2017/11/17/lekarze-ktorzy-odkryli-powodujacy-raka-enzym-dodawany-szczepionek-gina-niewyjasnionych-okolicznosciach/ CI lekarze ujawnili dodawanie TEJ rakotwórczej substancji do szczepionek! Teraz jeden po drugim giną

Jest to jedna z najważniejszych informacji dotyczących holocaustu szczepionkowego. O tym nie dowiesz się w prasie ani telewizji, tego nie powie ci lekarz, gdyż mógłby stracić pracę. A niestety, mamy do czynienia z ludobójstwem na skalę jakiej jeszcze świat nie widział. Przekaż tę informację innym, nie pozwólmy globalnym zbrodniarzom nas wykończyć.
jeśli zobaczycie kogoś w telewizji oczerniającego nieszczepiących dzieci rodziców o współudział w szerzeniu epidemii, czy też jakiegoś lekarza wychwalającego wartość szczepień, to możecie niemal być pewni, że macie do czynienia ze zbrodniarzem, biorącym udział w ludobójstwie. Lub opłacanym agentem mafii farmaceutycznej. Mamy bowiem w ręku bezpośredni dowód – „dymiący rewolwer”: nagalazę.
Czy przez tą informację morduje się lekarzy?

"przed siedzibą sądu lekarskiego odbywała się pikieta antyszczepionkowców"? Jaka pikieta antyszczepionkowców? Czy ty ignorancie w ogóle wiesz co piszesz? Skąd ty wziąłeś takie określenie: antyszczepionkowcy? Od takich ignorantów jak ty? Którzy wprowadzają ludzi w błąd durną terminologią?

MarcinGość

Ludzie są sami winni , pakują ta chemię w dzieciaki i potem płaczą bo konsekwencje są nieodwracalne , ja nie choruje - zdrowo żyje ui dzieci tez nie szczepilem - żadnych problemow ze zdrowiem !!!!
Cytryna cebula czosnek !!!! To jest podstawa w obiedzie . Niepamiętający kiedy byłem w aptece czy u lekarza !!!!!

Mam 41 lat. Przez całe moje życie miałam może z 5, 6 antybiotyków. Moje dzieci córka lat 5 i syn lat 13 mają dosłownie spory arsenał chorób. Syn astma, która przerodziła się w astmę oskrzelową ( testy nigdy nie wykazywały na co syn ma alergię..- PIĘKNY NASZ SYSTEM! KOSZMAR!), "szczekające", męczące kaszle, gorączki, drgawki w gorączce, bóle MM, pulmonolog, szpitale, specjaliści. straciliśmy naprawdę dużo pieniążków z tego tytułu ( wszystko mamy udokumentowane). Na szczęście udało mi się syna wyprowadzić naturalnymi składnikami w tym min. ziołami. Podobnie córka co miesiąc anginy, mała odporność, bóle MM, stawów, ogólne osłabienie, bóle podbrzusza, brzucha, częste wizyty w szpitalach, co miesiąc antybiotyki- 13 antybiotyków przez okres 1 roku ( wszystko przypisywane przez lekarzy). NOCE NIEPRZESPANE, NIE MIAŁAM SIŁY ŻYĆ PATRZĄC NA CIERPIENIA MOICH DZIECI!! Obydwoje wyprowadziłam ( na 80% naturalnymi sposobami). BOJE SIĘ SZCZEPIĆ PONOWNIE, A "WIELMOŻNA" PANI Z PRZYCHODNI JUŻ DO NAS DZWONI. BOJE SIĘ POWTÓREK, A TAK BĘDZIE!! Nie wie ten, kto takie koszmar ze swoimi dziećmi nie przeszedł. MAMY CHORY SYSTEM W POLSCE!! Dzieci moich sióstr wierzą w "dobroć" szczepionek i mają teraz co chciały. BRAK SŁÓW!!

Z tymi szczepionka I chyba jest coś nie tak. Moja córka 5lat więc od dłuższego czasu nie było szczepień nie chorował od ponad 2 lat po ostatnim szczepieniu parę tyg temu zaliczyła już 2 infekcje w tym jedna wymagała antybiotyku. Może to tylko przypadek, może jestem przewrazliwiony ale może szczepienia pierdzielą odporność i dzieciaki byle co od razu łapią, ale nikt tego nie zbada bo po co a poza tym papier wszystko przyjmie. Tak wierzycie że badania mówiące że szczepionki są cacy są rzetelne..... Może tak może nie masz kasę to i badania się da dobrze zrobić ja wierzę tylko w to co zobaczę i sam sprawdzę do reszty mam ograniczone zaufanie. I tak na koniec do przemyślenia niektóre szczepienia dają odporność na jakiś czas zazwyczaj odporność zanika po 30-35rokiem życia a nie zauważyłem epidemii u ludzi po 35 poszukajcie i zastanówcie się.

Stosuje od 2 lat witaminy wg zaleceń dr Czerniaka i od tamtej pory nie choruje na rzadne katary przeziębienia minął mi problem z parodontozą, nie nawalaja mi stawy. Dla mnie dr jest super i ma wiedzę. Dr nie mówi żeby nie szczepić tylko żeby zmienić kalendarz szczepień bo ładujemy w małe dziecko szczepionka po szczepionkę jak w królika doświadczalne bez zastanowienia. A np po grzyba dziecku po urodzeniu szczepienie na teżec przecież to nie chodzi tylko leży w czysciutkiej pościeli i ciuchach zaszczepić później jak zacznie chodzić i być ciekawym świata. Takie znam poglądy dr Czerniaka ale ja śledzę to o czym mówi a nie wypowiadam się jak co niektórzy na podstawie artykułu nie znacie gościa nie wiecie o czym gada a się mądrzycie.

Luuudzie

Ten "doktor" właśnie dorabia się na Waszej niewiedzy i Waszym nieszczęściu a Wy go tal zaciekle bronicie.... "doktor" Czerniak biznesmen podpiera się pseudonaukowymi pracami o poziomie" Pani Zdzisia powiedziała, że ziemia jest płaska więc jest" a Wy głupio mu wierzycie.... cieszę się, że w końcu zawieszono mu prawo wykonywania zawodu, dość szerzenia ciemnogrodu !!!!

Nie bedziemy szczepić dzieci trucizną. Dajcie analizę z badań omawianych szczepionek.
Gdzie one są przez kogo badane????

I co się dziwić, ludzie dostają to na co zasługują głosując. W tym kraju od dawna jest niewiele demokracji i wbrew pozorom w komunie było jej więcej.

poszedłem z córką na obowiązkowe szczepienie. ..babka sie mnie pyta ,,kupujemy raz czy 3 ?,, wyebalem oczy mowie od czego to zalezy? no 1 x tzn ze jedna szczepionka tzw 12 w 1 a 3 kłucia to 3 szczepionki 4w1.... patrze jak na debila i pytam przepraszam ale nie jestem lekarzem medykiem itp ale chyba 12 szczepow jakis bakteri czy czego tam jwst w 1 porcji to na logike chyba samo sie cisnie ile tam jest chemi? pani by podala to swojemu dziecku?
odp lekarki -...yyyyyy nie. kuwa rozjebala mnie...od tamtej pory jak słyszę slowo szczepionka x w 1 cisnienie mi skacze...

Wystarczy zadać sobie pytanie kto ma jaki interes? Jaki interes ma dr? dorobić się na leczeniu i pomagania innym? Czy może koncerny farmaceutyczne i sanepid na sprzedaży szczepionek!

Kto protestowal?

Antyszczepionkowcy? Chyba dziennikarzyna powinien sie ogarnac. Protestowali rodzice dzieci cierpiacych po szczepionkach.

Te komentarze tutaj to średniowiecze do czego dochodzi w xxI wieku . Wam potrzebne plagi dżumy , ospy i Odry żeby zmądrzeć

Moneetor

To radyjko chyba dawno pozwu zbiorowego o zniesławienie nie miało. Jak można nazywać rodziców ewidentnie poszkodowanych przez szczepienia dzieci antyszczepionkowcami? BTW tego słowa nawet nie ma w SJP.

Okręgowy Sąd Lekarski w Łodzi to spadkobiercy doktora Mengele? Jak to jest że szykanuje się człowieka który leczy ludzi a nic nie robi się z tymi, którzy pozwalają aby pacjenci w szpitalach umierali na sepsę lub z tymi którzy zmuszają ludzie do przyjmowania trucizny w szczepionkach.

Piękne komentarze widzę :) Szurownia w formie.

Bardzo dobrze medyk takie głupoty nie powinien wypowiadać

Gośćmar

Za zgodą społeczeństwa dochodzi do takich absurdów. Lekarza sad może pozbawić prawa do wykonywania zawodu za wypowiedź, natomiast ten sam sad dr który wytnie pacjentowi nie to co trzeba (lub co gorsza doprowadzi do śmierci pacjenta ) sad uniewinnia i wszystcy w tej zdziczalej klice uważają że nic się przecież nie stało.....

Jak w oku kole,że taki wspaniały lekarz o nie przeciętnej wiedzy i myśleniu to trzeba zniszczyć? Panie dr ,jest Pan wspaniałym człowiekiem. Coraz więcej ludzi widzi co oni wyprawiają!!!!.TO co P.dr mówi to cała prawda i tylko prawda. Uwielbiam słuchać wykładów dr Czerniaka.

Jestem łodzianinem. WSTYD mi za niski poziom. Kiedyś było radio" łóðź" moim radiem. Poza redaktorami muzycznymi jak Pan Kijo i mlodsze pokolenie kto teraz tam pracuje .... Szkoda prądu.

Chyba zazdroszczą Doktorowi wiedzy, sprawnosci umysłu, dociekliwości, pamięci. To ponad przeciętny czlowiek. Podziwiam. Nie pozwólmy Go niszczyć!!!

Boże, jeszcze ilu lekarzy nam zawieszą.No tak tych z prawdziwego powołania ,dbajacegi o zdrowie i bezpieczeństwo
naszych dzieciusunąćć! Do czego ten swiat zdążą!😟😟😟

Doktor Hubert jest za wyleczeniem polaków a nie jak inni pseudo doktorzy ,którzy leczą tak by nie wyleczyć! Wstyd,że dobry człowiek Doktor Hubert zamiast leczyć musi być ciągany po sądach! Panie Doktorze jesteśmy z panem.Włączcie myślenie ludzie.

Autyzm jest następstwem szczepień. To fakt.

Matka Polka

Czerniak za prawdę ma być ukarany, a kto zajmie się tysiącami poszkodowanych dzieci po szczepieniach? Jak popytać rodziców to wkoło jest masa chorób i powikłań po szczepieniach. Lekarze nie chcą ich rejestrować, bo to oni sami kwalifikują do tychże szczepień. Metale ciężkie w szczepionkach są, ale w Polsce nie ma laboratorium, które by to badało. Nikt oprócz rodziców nie jest zainteresowany. Chore dzieci to interes dla mafii farmaceutycznej i jak widać lekarskiej. Taki Czerniak jest bardzo niewygodny...

Bo pacjent ma być leczony całe życie a nie wyleczony bo wtedy już kasa się nie będzie zgadzać
Według starego przysłowia nie wiesz o co chodzi chodzi pieniądze

No, takie gadanie jest rzeczywiście bardzo szkodliwe... dla koncernów farmaceutycznych, bilionowe zyski pikują.

No to nieźle się go wystraszyli :D Na szczęście coraz więcej ludzi wie, że szczepionki to badziew.

No i poprawnie, antyszczepionkową bandę należy pędzić jak bydło po stepach.

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką Polityka plików cookies