Logo Radio Łódź

Zawodnicy: Kolumbia była lepsza

Mecz otwarcia nie był szczęśliwy dla polskiej drużyny. Tymczasem w sobotę kolejne spotkanie o wyjście z grupy.

Polska reprezentacja od porażki z Kolumbią 0:2 rozpoczęła udział w piłkarskich Mistrzostwach Świata do lat 20. Dzisiaj (24 maja) zawodnicy spotkali się z dziennikarzami i ocenili swój występ.

Kapitan naszej drużyny Tymoteusz Puchacz nie był zadowolony z postawy na boisku. - Mieliśmy duże problemy, co było widać i nie udało nam się zrealizować tego, co sobie założyliśmy. Nie, nie jestem zadowolony - komentuje Puchacz.

Tomasz Makowski, pomocnik naszej drużyny przyznał, że piłkarze Kolumbii w niczym nie zaskoczyli polskiej drużyny. - Na pewno byliśmy przygotowani do tego, że Kolumbia wychodziła tak agresywnie przy prowadzeniu piłki. Mogę powiedzieć -  na pewno mieli bardzo dobre szybkie wyjścia z kontry i tych szybkich skrzydłowych. Nie ukrywam, że wczorajsza porażka była jak najbardziej zasłużona, bo byli drużyną lepszą - przyznaje Makowski.

W sobotę 25 maja o 20.30 kolejny mecz. Polska zagra z Tahiti.

JESTEŚ KIBICEM? SŁUCHAJ I CZYTAJ RELACJE NA ŻYWO Z MECZÓW.
WSZYSTKIE TRANSMISJE DOSTĘPNE SĄ W DZIALE "SPORT LIVE".
Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką