Logo Radio Łódź

Piotr Marek Szewczyk kandydatem PiS na burmistrza Aleksandrowa Łódzkiego

53-letni przedsiębiorca i radny powiatu zgierskiego uważa, że w gminie możliwa jest zmiana obozu rządzącego.

(Fot. Piotr Marek Szewczyk facebook)

- Pora zmienić ekipę, która jest tu od 16 lat. Jak wskazują naukowcy, człowiek piastujący stanowisko menedżerskie wypala się po 5-8 latach. Pora na nowe pomysły, ponieważ ten układ, który mamy obecnie jest za bardzo zachowawczy - mówi Piotr Marek Szewczyk.

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości zamierza skończyć z zadłużaniem gminy i inwestować w geotermię. Poparcia udzielili mu między innymi posłowie Marek Matuszewski i Piotr Polak.

ZDJĘCIA, NAGRANIA WIDEO, WIĘCEJ INFORMACJI Z ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO 
ZNAJDZIESZ W DZIALE "WIADOMOŚCI Z ALEKSANDROWA ŁÓDZKIEGO". KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ.

(Fot. materiały prasowe)
GośćMaciek Kamiński

Jest super Kantytatem Marek

GośćMaciek Kamiński

Marek Szewczyk jest jedynym kadnatem na burmiszcza w Aleksandrowje łódzkim ma pomysl i chce to wprawdzi zaras po wborze na. Burmisza rozkorkowasi Aleksandrów bo nie da sie ponim poruszasi szbsiei i bezpieczniej. I proponuie rozwjazanie enrgetyczne w calym miesie zalorzysi panele sloneczne na karzdych blokach i nietylo. J natego zamierzam naniego glosowaci

GośćMaciek KAMIŃSKI

Mariusz Szeaczyk jest najlepszym kadatem na burmiszcza w Alksandrowie łodzi

Około 90 mln długów miasta po 16 latach rządzenia. Najdroższy podatek od nieruchomości i opłata za śmieci. Zepsuta jakość wody oraz droga do Lutomierska, która się rozpadła po 3 latach od wymiany nawierzchni. 30 minut dojazdu, w godzinach porannego szczytu, do najbliższego tramwaju - a to tylko 4 km. Ciepłownia obsadzona osobami z nadania mafii węglowej przez POskomunistów i ich rodziny. Kolesiostwo, kumoterstwo i długi dla kolejnych pokoleń - witajcie w Aleksandrowie.

Ciągnie do koryta, oj ciągnie. Kolejny, który włazi pod "kacze skrzydełka". Jak trzeba się zeszmacić!

Racja, czas na zmianę. Nie ważne jaka partia, jednak czas potrzasnąć świętą, która się za bardzo przyzwyczaiłam do rządzenia.

Wojciech

Nowy burmistrz to świeże spojrzenie.Zmiana zawsze jest potrzebna.Piotr Szewczyk zasługuje na poparcie .Przedsiębiorca powinien i będzie sprawiedliwym.Nie strzelać jak ten co powiada o pisiorach.Pan Kaczyński nie nic wspólnego z naszym miastem więc nie plujmy i nie obrzucajmy się błotem.

czas na zmianę

Nie ważne kto, ważne że obecny chory układ trzeba rozbić. nigdzie nie ma takiej patologii jak u nas.

ALEKSANDRÓW CITY

myślę, że obecny burmistrz zatrzymał się w miejscu. nie ma pomysłu na Aleksandrów, choćby ścieżki rowerowe skończyły się na obietnicach. pogłębiają się tylko układy i układziki co niestety wpływa negatywnie na rozwój. nikomu już nic się nie chce. Czas na zmianę, bo nasze miasto ma dzięki łódzkiej strefie ekonomicznej spory budżet miejski a te środki nie są właściwie wykorzystywane. nie wiem czy to dobry kandydat, ale wierzę że tak. w każdym razie obecnego mam już serdecznie dość. jeśli się nie sprawdzi, to za 4 lata można go zastąpić kolejnym.

Panie Piotrze cieszę się, że wreszcie będzie dobra zmiana :)

Mało jeszcze wam stołków
PISiory
Nie chcemy żeby w Aleksandrowie żądził
Kaczyński
To była by plaga

Panie Marku - Alleluja i do przodu !!!

To nie jest dobry kandydat - choć starej gwardii dziękujemy

Podłej zmianie już dziękujemy, ale pomarzyć o karierze każdy może..

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką