Logo Radio Łódź

XI Forum Promocji Województwa Łódzkiego

W hotelu Wodnik w Bełchatowie trwa spotkanie branżowe dla środowisk zajmujących budowaniem regionalnych oraz lokalnych marek w województwie łódzkim.

(Fot. Monika Gosławska)

11. Forum Promocji Województwa Łódzkiego to platforma wymiany doświadczeń i opinii oraz zdobywania wiedzy. Maciej Łaski z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi - organizatora forum, tłumaczy, że to spotkanie branżowe także samorządów. - Raz w roku spotykamy się, aby podyskutować i powymieniać się opiniami, posłuchać warsztatowców i wykładowców, a także ludzi, którzy mają większe doświadczenie w projektowaniu różnych kampanii.

W trakcie Forum omawiane są dobre praktyki w marketingu terytorialnym oraz tematy związane z promocją marek lokalnych oraz budowaniem wizerunku.

Wójt gminy Gomunice w powiecie radomszczańskim Paweł Olejniczak przyznaje, że takie spotkania są bardzo potrzebne. Jak mówi, uczą one pracy w grupie i dają szanse na zdobywanie wiedzy dotyczącej marketingu. To także szansa na pokazanie własnych produktów promocyjnych. - Nasza gmina to słodka strona łódzkiego, to miód. W kole mamy ponad 100 pszczelarzy, na terenie naszej gminy jest również pasieka zarodowa. Z tego słyniemy, to promujemy, jesteśmy na wszelkich kongresach, jesteśmy na różnych wystawach. Promujemy miód i pszczelarzy.

Forum zakończy się we wtorek 5 grudnia.

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką