Logo Radio Łódź

Utrudnienia na ulicach Łodzi

Od godziny 16 do 17 kierowcy mogą spodziewać się drobnych utrudnień na łódzkich drogach. Przez nasze miasto przejedzie kolarski peleton.

(Fot. Robert Zwoliński)

W związku z międzynarodowym wyścigiem Warszawa-Łódź wystąpią czasowe utrudnienia. Kolumna kolarzy wjedzie do naszego miasta ulicą Rudzką od Rzgowa. Peleton przejedzie dalej m.in. al. Politechniki, ulicami Wróblewskiego, Wólczańską, Czerwoną, Tymienieckiego, Przędzalnianą, Tramwajową, Narutowicza, Pomorską, Telefoniczną i al. Palki. Meta zlokalizowana będzie na torze kolarskim przy ul. Północnej.

Wyścig połączony jest z piknikiem rowerowym, który trwa w Parku Helenów oraz na torze klubu "Społem". 

Uwaga! Nasze strony wykorzystują pliki cookies. Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach statystycznych i reklamowych. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu (przeglądarce internetowej) można zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się z polityką